// Tandem A // Laiškas sau
trečiadienis, 27 vasario 2013 22:14

Taip jau nulėmė motina gamta, kad beveik pusė metų Lietuvoje vyrauja šalti orai.

Kai visa žvejybos įranga sutvarkytą, išplauta ir padėta žiemojimui, kiekvieną dieną vis dažniau ateina mintys apie žvejybą. Mes turime visus šešis mėnesius, kad suprasti save ir pasiruošti kitam sezonui. Reikia padėkoti mūsų šeimos nariams, kurie ne tik supranta mus ir palaiko, bet kartu ir dalinasi su mumis šį įdomų ir nepretenzingą užsiėmimą-žvejyba.

Žiema tai ne tik sniegas, šaltis ir blogas oras, bet ir daug laisvo laiko, kad ką nors padaryti savo rankomis: atnaujinti stovus, patobulinti apšvietimo sistemas ir daugybę kitų smulkmenų, kurios leidžia maloniai leisti laiką gamtoje. Per ši periodą galima įgyti daug naudingos informacijos, kurios internete yra pilna.

Didžioji dalis pirkinių kaip tik ir daromi žiemą. Akcijos ir nuolaidos visame pasaulyje, suteikia galimybę labiau išsaugoti šeimos biudžetą, kuris ir taip tirpsta tarp daugybės žiemos švenčių.

Susitikimai su bendraminčiais prie alaus taurės ir buvusių sezonų aptarimas palieka daug teigiamų emocijų. O taip pat ir begalės temų kaip ir į kokius masalus kibs karpis naujame sezone. :) Bendraujant su kolegomis šis žiemos periodas praeina greičiau. Žiema eina į pabaigą, šiluma jau ne už kalnų ir jau greitai prasidės naujos žvejybos sesijos, o mūsų karalius- karpis džiugins mus vėl ir vėl.

 

Iki greito susitikimo prie vandens!

Su pagarba,  komanda

 

Dideles zuvys Dideles zuvys
 
© 2012 Didelės žuvys
Dideles zuvys