Straipsniai
"Žieminis feederis"
antradienis, 23 gruodžio 2014 21:14

Prieš kelias dienas dar lipau ant ledo ir nekreipdamas dėmesio į kaip iš kibiro pilantį lietų, smagiai traukiau ešeriukus. Tačiau lietus nenurimo pylęs kelias dienas, o temperatūra net perkopė 10 laipsnių padalą. Plonas ledas virto labai pavojingu, o kai kur net visikai ištirpo pakilus stipresniam vėjui. Taigi ieškoti tvirtesnio ledo nebesinorėjo: arba plūdinė būryje žmonių, arba dugninė ir jokių trukdžių. Lieku ištikimas „feederiui“ ir vėl imdamas į rankas dugninę tikiuosi pagaliau užbaigti 2014-uosius metus.

 
Paskutinės rudens dienos tandemas
trečiadienis, 04 gruodžio 2013 11:22

Būtent taip ir vadinosi paskutinę lapkričio dieną vykusios šiuolaikinės dugninės meškerės varžybos, ir vyko jos „tandemo“ ritmu, t.y. buvo gaudoma poromis ir skaičiuojamas bendras dviejų žvejų rezultatas. Panašios varžybos jau tradiciškai rengiamos daugelyje šalių, ypač populiarios dvejetų pasaulinės varžybos Airijoje, į kurias susirenka virš 140 „tandemų” iš daugelio šalių, netgi Brazilijos.

 
Rudeninis maratonas tęsiasi...
šeštadienis, 02 lapkričio 2013 18:50

Rudeninis maratonas tęsiasi...

 
CC MOORE - tobula formulė
trečiadienis, 25 rugsėjo 2013 22:09

Žvejų klubo Kibkit.lt suorganizuotos 24 valandų karpių gaudymo varžybos rugsėjo pradžią man pavertė tikru išbandymų metu. Su klubo kolega Artūru, nusprendę dalyvauti šiame renginyje, vertėmės per galvą ieškodami sėkmingos formulės būsimai kovai. Juk tokioje žūklėje esame visiškai „žali“. Nebeliko laiko nei mėgėjiškai žūklei, nei kitam laisvalaikiui. Du tituluoti „spiningistai“ ir poledinės žūklės virtuozai nusprendė išmėginti savo jėgas didžiųjų karpių gaudyme. Situacija verta anekdoto, tačiau jis mums nebuvo juokingas.

 
// Tandem A // Laiškas sau
trečiadienis, 27 vasario 2013 22:14

Taip jau nulėmė motina gamta, kad beveik pusė metų Lietuvoje vyrauja šalti orai.

 
"Tandem A" komandos sezono uždarymas
šeštadienis, 17 lapkričio 2012 22:46

Taip norėtūsi pratęsti sezoną, tačiau gamta ima savo ir ruduo jau eina į pabaigą. Šaltesnės naktys ir greitai atvėstantis vanduo palieka vis mažiau šansų karpininkui pagauti savo trofėjų.

 
Jaunojo karpininko kelias
trečiadienis, 14 kovo 2012 09:59

Nenumaldomai artėja diena, kai poledinės žūklės sezoną pakeis atvirasis vandens sezonas. Ir visi žvejai, pačiupę kas spiningą, kas plūdinę, kas dugninę ar muselinę meškerę išskubės prie vandens telkinių.

 Dideles zuvys Dideles zuvys
 
© 2012 Didelės žuvys
Dideles zuvys