Pašarai
šeštadienis, 02 lapkričio 2013 18:54

Atvykę pas mus pažvejoti taip pat galėsite įsigyti ir šiuos pašarus:

 

Joniškio grūdai - "Kombi" granuliuotas pašaras karpiams

Kaina 0,6 € kg


 

 

Deepex - LT braškė vanilė Ø18mm

Margi raudonos/geltonos spalvos skirtingų skoninių savybių masės junginys, vidutinio baltymingumo, smulkios struktūros, braškės ir vanilės aromato. Puikus masalas karpių žūklėje masinant vidurvasarį. Kibiausias laikotarpis: gegužė - rugpjūtis.

Kaina 5 €

Likutis 0kg

 

Deepex - LT braškė su kanapėmis Ø18mm

Tamsiai raudonos spalvos, švelnaus laukinių braškių, specialiai paruoštų kanapių ir kokoso drožlių mišinys, praturtintas aukščiausios kokybės pieno baltymų produktais. Paaukštinto baltymingumo, vidutinio kietumo, stambios frakcijos kukuliai.

Kaina 5 €

Likutis 0kg

 

Deepex - LT tropinių vaisių mix Ø18mm

Šviesiai oranžinės spalvos, aštraus tropinių vaisių  aromato. Vidutinio baltymingumo, pieno ir augalinės kilmės baltymų junginys, smulkios struktūros, lengvai pasisavinantis drėgmę.

Kaina 5 €

Likutis 0kg

 

 

Deepex - HP žuvis ananasas Ø18mm

Pilkšvos spalvos su gelsvai žaliu atspalviu, žuvies ir pieno mix'o mišinys prisodrintas amino ir mineralų junginių, pagardintas ananaso aromatu. Skoninės savybės, saldžiai surūs. Tinkantys jaukinti nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens.

Kaina 7€

Likutis 0kg

 

Deepex - HQ aštunkojis ananasas Ø18mm

Labai tirpus ir momentaliai atiduodantis savo skonines savybes masalas greitai traukiantis žuvis į jaukinimo vietą maitintis. Tinkamai parinktas derinys, garantuota jūsų sėkmė varžybų ir ilgalaikės žūklės metu. Masalas efektyvus nuo pavasario iki vėlyvo rudens.

Kaina 9 €

Likutis 0kg

  

 

Alex baitS - Sea touch "Jūros prisilietimas" Ø16mm

Tai natūralių ingredientų mitybinis kukulis sukurtas pagal šiandienos poreikius, varžybų bei žvejybų laukiniuose Lietuvos ežeruose patirtį. Turintis labai aukštą mitybinę vertę, reikiamą baltymų ir amino rūgščių normą. Visa puokštė jūros delikatesų, kurie artimi mūsų ežeruose gyvenančiai faunai, padaro šį kukulį itin patrauklų net ir pačiam atsargiausiam karpiui.

Kaina

Likutis 0kg

 

 

Alex baitS - Round mussel Ø16mm

Kaina

Likutis 0kg

Pasta  Likutis 7vnt.

 

 

 

 

Alex baitS - Pear & Liverfish Ø16mm

Kaina

Likutis 0kg

 

 

 

 

 

Alexbaits - Spiceberry Ø16mm

Kaina

Likutis 0kg

 

 

Alex Baits pastos.

Žvejybų, o ypač varžybų ir "presinguotų" telkinių salygos reikalauja vis didesnio išradingumo kaip padaryt jūsų masalą labiau patrauklų nei šalia gulintis pašaras. Šiam tikslui gaminame puikiai pasiteisinusias pastas skirtas aplipdyti gaudyminį kukulį. Pasta, skirtingai nuo dipų, neturi staigaus ir aštraus aromato, kadangi yra pagaminta iš tų pačių medžiagų, kaip ir pašariniai kukuliai, papildomai pridėjus natūralių priedų lipnumui pagerinti. Ji tirpsta palengva, vis kurdama aplink save lengvą aromato debesį. Tai idealus sprendimas gaudant dumble ar žolėse tam, kad jūsų masalas neįgertų nepageidaujamų aromatų. Esant šaltam vandeniui, rekomenduojame pastos sluoksnį daryti minimaliai ploną, o esant šiltam vandeniui, galima masalą dengti iki 5 milimetrų pastos sluoksniu. Kabliukas neturėtų būti slepiamas pastoje. Laikyti rekomenduojame sandariai uždarius tam, kad neišsigaruotų drėgmė. Pastos gaminamos analogiškų kvapų kaip ir pašariniai kukuliai.

 

Dideles zuvys Dideles zuvys
 
© 2012 Didelės žuvys
Dideles zuvys